Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр - 2018»: повна програма

Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр - 2018»: повна програма

1 липня 2018 р.

6-8 липня 2018 року у селі Грушківка (Кам'янський район, Черкащина) відбудеться Фестиваль нескореної нації "Холодний Яр-2018". Впродовж трьох днів відбуватиметься збір коштів для реабілітаційного центру для учасників російсько-української війни.

Холодний яр

Програма фестивалю:

6 липня

9.00 ‒ 13.00 ‒ приїзд учасників, таборування в наметовому містечку.

13.00 ‒ відкриття першого фестивального дня.

10.00 ‒ 19.00 ‒ виставки від Українського інституту національної пам'яті.

10.00 ‒ 18.00 ‒ велосипедні екскурсії.

13.00 ‒ 19.00 ‒ функціонування ярмарки майстрів.

13.00 ‒ 17.00 ‒ спортивні заходи.

13.00 ‒ 15.00 ‒ майстер-класи від народних майстрів.

13.00 ‒ 18.00 ‒ релакс-галявина для учасників російсько-української війни.

14.00 ‒ 18.00 - дитячий майданчик.

14.00 ‒ 18.30 ‒ гутіркова галявина (Юрій Журавель (музикант, фронт-мен гурту От Вінта!, художник) Василь Шкляр (письменник), Юрій Руф ("На зламі епох. Вектор протидії"), Микола Величкович (Народний депутат України 8-го скликання, заступник Міністра внутрішніх справ України з березня по листопад 2014 р., заступник керівника "Самооборони Майдану" список доповнюється).

19.00 ‒ 23.00 ‒ музична частина (Руслана Лоцман, Motanka, От Вінта!, Dj Tapolsky).

23:00 - 02:00 - кінопокази.

Юрій Сиротюк

7 липня

10.00 ‒ відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день).

10.00 ‒ 14.00 ‒ екскурсії "Холодним яром".

10.00 ‒ 15.00 ‒ спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту.

10.00 ‒ 18.00 ‒ велосипедні екскурсії.

13.00 ‒ 18.00 ‒ релакс-галявина для учасників російсько-української війни.

10.00 ‒ 19.00 ‒ виставки від Українського інституту національної пам'яті.

10.00 ‒ 19.00 ‒ функціонування ярмарки майстрів.

13.00 ‒ 19.00 ‒ функціонування дитячого майданчику.

12.00 ‒ 15.00 ‒ майстер-класи від народних майстрів.

13.00 ‒ 18.30 ‒ гутіркова галявина (Лариса Ніцой (письменниця, громадська діячка), Олег Тягнибок (лідер ВО "Свобода"), Леся Горліс-Горська (письменниця, донька Юрія Горліс-Горського), Юрій Ботнар (депутат Черкаської обласної ради від ВО "Свобода"), Вогнеслав Змійович (засновник "Грального майдану"), Дмитро Ярош, Олег Куцин (командир окремої зведеної штурмової роти "Карпатська Січ" 93-ї бригади ЗСУ) список доповнюється).

19.00 ‒ 23.00 ‒ музична частина (В моїй голові, Спека, КораЛЛі, Чумацький Шлях, Тінь Сонця).

23:00 - 02:00 - кінопокази.

Олег Куцин

8 липня

10.00 ‒ відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день).

10.00 ‒ 14.00 ‒ екскурсії "Холодним яром".

10.00 ‒ 18.00 ‒ велосипедні екскурсії.

10.00 ‒ 15.00 ‒ спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту.

13.00 ‒ 18.00 ‒ релакс-галявина для учасників російсько-української війни.

10.00 ‒ 19.00 ‒ функціонування ярмарки майстрів.

10.00 ‒ 19.00 ‒ виставки від Українського інституту національної пам'яті.

13.00 ‒ 19.00 ‒ функціонування дитячого майданчику.

12.00 ‒ 15.00 ‒ майстер-класи від народних майстрів.

14.00 ‒ 18.30 ‒ гутіркова галявина (Ірина Фаріон (мовознавиця, політична діячка), В'ячеслав Кириленко (віце-прем'єр-міністр, екс-міністр культури), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА), Сергій Мерчук (член "Національного Альянсу", майданівець, начальник патрульної поліції у Рівному), Андрій Тарасенко (лідер "Правого Сектору"), Юрій Сиротюк (директор центру "Українські студії стратегічних досліджень", відомий політик), презентація книги Володимира Сікевича "1918. Донецький бліцкриг" від видавництва "Залізний тато" список доповнюється).

19.00 ‒ 23.00 ‒ музична частина (Христина Панасюк, MniShek, Гуляйгород GG, КАРНА, Кому Вниз).

23.00 ‒ завершальна ватра.

Холодний яр

twitter.com facebook.com