Місцеві вибори: імена свободівців обраних депутатами обласних, міських та районних рад (СПИСОК)

27 листопада 2015 р.

вибори

Дані ЦВК про результати виборів до місцевих рад всіх рівнів.

Звертаємо Вашу увагу, що дана публікація ґрунтується на даних сайту ЦВК. Редакція Голосу Свободи буде вдячна, якщо остаточні списки свободівців, які були обрані до місцевих рад, Ви надішлете на адресу holos.svobody@gmail.com

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Депутати-свободівці у Вінницькій облраді

Вінницька обласна рада - 6 депутатів-свободівців (7.14%) - директор ТОВ ВКФ "КОЗАК+" Олексій Фурман, лікар-анестезіолог Андрій Вигонюк, підприємець Валерій Скрипченко, доцент Вінницького торговельно-економічного інституту Тарас Фурман, підприємець Володимир Зарічанський, заступник начальника відділу виконавчого апарату Вінницької обласної ради Володимир Барцьос.

Ладижинська міська рада - 2 депутати (7,69%) - вчитель Віталій Гулеватий, вчитель Василь Бобрик.

депутати Вінницької міськради

Вінницька міська рада - 6 депутатів (11.11%) - підприємець Володимир Базелюк, викладач фізкультури Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу Віктор Мартинюк, зав.поліклінікою Людмила Кондратюк, Володимир Барцьось, підприємець Олександр Семененко, підприємець Дмитро Уманець.

Жмеринська міська рада - 2 депутати (5.88%) - пенсіонер Юрій Заморський, спеціаліст міськвиконкому Оксана Березська.

Могилів-Подільська міська рада - 2 депутати (5.88%) - заступник директора коледжу Олександр Кізян, охоронець Станіслав Користа.

Хмільницька міська рада - 4 депутати (11.76%) - підприємець Олександр Поліщук, гол.бухгалтер ПП Юрій Кондратовець, пенсіонер Тетяна Кулак, лікар-рентгенолог Оксана Мироненко.

Барська районна рада - 2 (5.88%) - пенсіонер Віктор Сторожук, вчитель Анатолій Сай-Боднар.

Бершадська районна рада - 6 (17.65%) - підприємець Євгеній Трохименко, залізничник Сергій Лукащук, підприємець Анатолій Козоріз, підприємець Анатолій Підлубний, вчитель Валерій Дунаєвський, вчитель Світлана Перевертнюк.

Вінницька районна рада - 3 (8.33%) - юрист Борис Саюк , підприємець Володимир Болебрух, майстер Віталій Бондар.

Калинівська районна рада - 2 (5.88%) - військовослужбовець Костянтин Васюк, кухар військової частини Віталій Олексюк.

Літинська районна рада - 2 (5.88%) - вчитель Петро Пліщинський, інженер Анатолій Андрікевич

Погребищенська районна рада - 4 (11.76%) - Сергій Скарбовійчук, голова СТ "Людмила" Володимир Хоменко, директор школи Галина Оксман, соцпрацівник Галина Філіповська.

Чернівецька районна рада - 1 (3.85%) - Вячеслав Ніжньовський.

Чечельницька районна рада - 4 (15.38%) - підприємець Валентин Воліковський, підприємець Олександр Когут, чиновник Наталія Воліковська, лінійний фельдшер Михайло Розгон.

Шаргородська районна рада - 3 (8.82%) - Андрій Воронін, директор школи Алла Бромірська, вчитель Поліна Козяр.

Барський р-н, Барська міська рада - 2 (7.69%) - студент Віктор Сторожук, голова правління ОСББ Михайло Петрина.

Бершадський р-н, Бершадська міська рада - 5 (19.23%) - підприємець Олександр Тарковський, підприємець Володимир Смерека,

підприємець В’ячеслав Суржак, керуючий банком Олександр Нечитайло, лікар-ендоскопіст Вадим Уліч.

Гайсинський р-н, Гайсинська міська рада - 3 (11.54%) - секретар Наталія Карасюк, підприємець Микола Поліщук, спеціаліст Інна Реформат.

Іллінецький р-н, Іллінецька міська рада - 1 (3.85%) - підприємець Інна Сірук.

Липовецький р-н, Липовецька міська рада - 2 (7.69%) - пенсіонер Василь Проскуровський, електрослюсар Олександр Желіхівський.

Погребищенський р-н, Погребищенська міська рада - 4 (15.38%) - адвокат Олександр Скалецький, Василь Лесик, підприємець Алла Прусак, механік Олександр Луценко.

Тульчинський р-н, Тульчинська міська рада - 2 (7.69%) - Юрій Богатюк, викладач-тренер Микола Лєбєдєв.

Шаргородський р-н, Шаргородська міська рада - 2 (7.69%) - пенсіонер Віктор Гуменюк, лікар Світлана Рудик.

Чечельницький р-н, Чечельницька селищна рада - 3 (13.64%) - вчитель Галина Химич, вчитель Світлана Нич, підприємець Михайло Кича.

Мурованокуриловецький р-н, Жванська сільська рада - 2 (16.67%) - Василь Гнатюк, Володимир Кириченко.

Чечельницький р-н, Каташинська сільська рада - 1 (8.33%) - СТ "Жабокрицьке", керівник, Михайло Брижатий.

Шаргородський р-н, Мурафська сільська рада - 1 (7.14%) - електрик- охоронець Степан Шпачинський.

Від ВО "Свобода" до місцевих рад обрано 1750 депутатів

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

Волинська обласна рада - 7 депутатів (10.94%): Анатолій Вітів, Андрій Бадзюнь, директор ПП "Фабрика солодощів "Ласка"

Юрій Цейко, підприємець Сергій Духницький, адвокат Олександр Бик, перший заступник голови обласної ради Олександр

Пирожик, директор школи Юрій Поліщук.

Заступником голови Волинської облради став свободівець

Луцька міська рада - 5 (11.90%): Микола Федік, Перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, інженер Богдан Богоно, підприємець Віктор Ящук, підприємець Богдан Вавринюк.

Володимир-Волинська міська рада - 3 (8.82%): підприємець Сергій Коба, Андрій Хілінський, підприємець Ірина Мельник.

Ковельська міська рада - 4 (11.11%): інженер Вадим Ткачук, Володимир Бичик, директор школи Ігор Ткачук, директор школи Юрій Поліщук.

Нововолинська міська рада - 3 (8.82%): Вадим Киричук, пенсіонер Павло Дружук, Ірина Франчук.

Володимир-Волинська районна рада - 5 (14.71%): підприємець Ганна Фурман, підприємець Петро Козлюк, голова ФГ Сергій Квашук, слюсар Андрій Климюк, заступник голови Володимир-Волинської районної ради Павло Карпюк.

Горохівська районна рада - 5 (12.50%): підприємець Валентина Магурчак, голова фермерського господарства Володимир Корнійчук, слюсар-ремонтник Олексій Тимчишин, спеціаліст Валентин Фищук, Леонід Кравчук.

Іваничівська районна рада - 8 (23.53%): Андрій Бадзюнь, підприємець Ігор Тимощук, директор школи Володимир Томчук, вчитель Ольга Недоріз, вчитель Лариса Генда, пенсіонер Сергій Худинець, вчитель Валерій Гурський, пенсіонер Олег Любеля.

Камінь-Каширська районна рада - 2 (5.88%) - вчитель Богдан Козік, бухгалтер Федір Демидюк.

Ківерцівська районна рада - 3 (8.82%) - підприємець Анатолій Пушкін, директор школи Любов Бубела, Анатолій Король.

Ковельська районна рада - 3 (8.82%) - Юрій Мельник, Торговий представник Наталія Шайнюк, вчитель Дмитро Матвіюк.

Локачинська районна рада - 2 (7.69%) - Сергій Лінник,підприємець Василь Сорочук.

Луцька районна рада - 6 (17.65%) - підприємець Світлана Костючик, заступник голови районної ради Вадим Веремчук, підприємець Микола Денисюк, пенсіонер Марія Пивовар, охоронець Андрій Зань, пенсіонер Алла Писарук.

Любомльська районна рада - 5 (14.71%) - Голова Любомльської районної ради Микола Сушик, Іван Дігтярук, вчитель Богдан Зосимчук, Підприємець Сергій Духницький, Старший науковий співробітник Юрій Фініковський.

Маневицька районна рада - 3 (8.82%)- Директор школи Микола Давидюк, В’ячеслав Снітко, Василь Перкевич.

Ратнівська районна рада - 2 (5.88%)Микола Горбачук, підприємець Віктор Преображенський.

Рожищенська районна рада - 3 (8.82%) - підприємець Олександр Нікончук, Сергій Романюк, Людмила Гемерлінг.

Старовижівська районна рада - 4 (11.76%) - підприємець Іван Омельчук, підприємець Анатолій Лавринюк, вчитель Володимир Вавриш, викладач Віктор Барчук.

Турійська районна рада - 2 (5.88%) - Василь Мазурик, настоятель Храму Володимир Пиріг.

Шацька районна рада - 2 (5.58%) - Петро Ткачук, лісничий Віктор Мелюх.

Горохівський р-н, Берестечківська міська рада - 2 (14.29%) - Настоятель храму Володимир Курчин, Директор музею Олег Дергай.

Горохівський р-н, Горохівська міська рада - 4 (15.38%) - Леонід Кравчук, пенсіонер Валерій Давиденко, Володимир Голдованський, підприємець Віктор Магурчак.

Камінь-Каширський р-н, Камінь-Каширська міська рада - 2 (7.69%) - вчитель Віталій Каширець, Руслан Бобко.

Ківерцівський р-н, Ківерцівська міська рада - 3 (11.54%) - Роман Стецькович, підприємець Вячеслав Гордіюк, вчитель Любов Данилюк.

Любомльський р-н, Любомльська міська рада - 6 (23.08%) - Підприємець Сергій Духницький, Підприємець Олег Посельський, Анатолій Федонюк, Вікторія Лізарова, Підприємець Леонід Самолюк, Підприємець Сергій Шишута.

Рожищенський р-н, Рожищенська міська рада - 3 (11.54%)- спеціаліст ПФ Наталія Старикова, підприємець Олександр Дулюк, Менеджер Олександр Альмужний.

Іваничівський р-н, Іваничівська селищна рада - 5 (20.00%) - зубний технік Сергій Смаль, технік електрозв’язку Василь Ігнатюк, підприємець Ігор Мороз, головний спеціаліст землеустрою Олег Волянський, Віталій Гресь.

Ратнівський р-н, Ратнівська селищна рада - 1 (3.85%) Іван Горбачук.

Шацький р-н, Шацька селищна рада - 4 (15.38%) - тренер Леонід Цюп’ях, лісничий Мелюх Віктор, гол.спеціяліст Хомич Валентина, підприємець Сіжук Тетяна.

Володимир-Волинський р-н, Зарічанська сільська рада - 1 (4.76%) - пенсіонер Стипасюк Віктор.

Камінь-Каширський р-н, Клітицька сільська рада - 1 (8.33%) - КС "Промінь", Голова правління Корольчук Віктор.

Камінь-Каширський р-н, Черченська сільська рада - 1 (7.14%) - пенсіонер Дзенік Анатолій.

Ковельський р-н, Ситовичівська сільська рада - 1 (8.33%) - завідуюча клубом Стецюк Ольга.

Луцький р-н, Баївська сільська рада - 1 (7.14%) - пенсіонер Хомич Іван.

Луцький р-н, Гіркополонківська сільська рада - 1 (4.76%) - настоятель Свято-Михайлівської релігійної громади Присяжнюк Володимир .

Луцький р-н, Лаврівська сільська рада - 1 (8.33%) - лікар стоматолог Шабелько Наталія.

Луцький р-н, Підгайцівська сільська рада - 1 (4.55%) - викладач Столярчук Тарас.

Луцький р-н, Чаруківська сільська рада - 1 (7.14%) - агроном Павлюк Галина.

Любешівський р-н, Зарудчівська сільська рада - 1 (7.14%) - Фарина Богдан.

Маневицький р-н, Цмінівська сільська рада - 1 (7.14%) - Аркадій Мельник.

Старовижівський р-н, Буцинська сільська рада - 1 (8.33%) підприємець Шовкова Людмила.

Старовижівський р-н, Дубечненська сільська рада - 1 (4.55%) - Свіржевський Анатолій.

Старовижівський р-н, Кримненська сільська рада - 1 (7.14%) - Бідзюра Богдан.

Старовижівський р-н, Нововижвівська сільська рада - 1 (8.33%) - головний бухгалтер Мірчук Валентина.

Турійський р-н, Клюська сільська рада - 1 (8.33%) - ФГ "Клюське", голова Костюк Олександр.

Турійський р-н, Туличівська сільська рада - 1 (8.33%) - Голова ФГ Карбовський Петро.

Місцеві вибори: імена свободівців, обраних головами у містах та селах (СПИСКИ)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Дніпропетровська обл., Дніпродзержинська міська рада - 2 (4.76%) - Начальник зміни ТЕЦ Залевський Олександр, Максимович Ігор.

Січеславщина отримала 22 депутатів-свободівців у місцевих радах

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Житомирська обласна рада - 5 (7.81%) - адвокат Кізін Сидор, головний лікар Собко Тарас, лікар Янчук Віктор, ОСББ "Агат Житомир", голова правління Черняхович Олег Валентинович, Омелянчук Надія.

У Житомирській облраді вперше створено свободівську фракцію

Житомирська обл., Житомирська міська рада - 5 (11.90%) - лікар-кардіолог Брокарєв Віктор, ТОВ "Промреєстр", начальник відділу Онищук Сергій, підприємець Боровський Михайло, ОСББ "Агат- Житомир", голова правління Черняхович Олег, доцент кафедри суспільних наук Махорін Геннадій.

Житомирська обл., Бердичівська міська рада - 2 (5.56%)- Побережний Олексій, пенсіонер Кривушин Анатолій.

Житомирська обл., Брусилівська районна рада - 3 (11.54%) - підприємець Присяжнюк Василь, підприємець Святненко Олександр, інженер Тушинський Володимир.

Житомирська обл., Житомирська районна рада - 6 (16.67%) - Крутій Сергій, Уницький Сергій, Рєбдєв Ярослав, Садківська сільська рада, голова Рожко Віталій, пенсіонер Голік Тетяна, підприємець Лихотворик Анатолій.

Житомирську та Коростишівську районні ради очолили свободівці

Житомирська міська рада - 5 (11.90%) - лікар-кардіолог Брокарєв Віктор, нач. відділу ТОВ "Промреєстр" Онищук Сергій, підприємець Боровський Михайло, голова правління ОСББ "Агат- Житомир" Черняхович Олег, доцент кафедри суспільних наук ЖНАЕУ Махорін Геннадій.

Бердичівська міська рада - 2 (5.56%) - Побережний Олексій, пенсіонер Кривушин Анатолій.

Брусилівська районна рада - 3 (11.54%) - підприємець Присяжнюк Василь, підприємець Святненко Олександр, інженер Тушинський Володимир.

Житомирська районна рада - 6 (16.67%) - пенсіонер Крутій Сергій, Уницький Сергій, Рєбдєв Ярослав, голова Садківської сільради Рожко Віталій, пенсіонер Голік Тетяна, директор ФОП Лихотворик Анатолій.

Коростенська районна рада - 2 (5.41%) - Баранівський Анатолій, начальник відділення поштового зв’язку Клименко Майя.

Коростишівська районна рада - 6 (17.65%) - заст. директора департаменту Житомирської ОДА Бондарчук Сергій, заст. гол.лікаря Коростишівської ЦРЛ Заглада Надія, лікар Дідківський Юрій, медсестра Таляровська Олена, студент Дубиченко Михайло, Стельмах Микола Володимирович.

Лугинська районна рада - 3 (11.54%) - гол. лікар Обласного міжрайонного діагностичного центра у м.Коростені Чорний Сергій, фельдшер Руденко Наталія, Атаманчук Юрій.

Любарська районна рада - 2 (5.88%) - Крушельницький Михайло, завідувач фельдшерського пункту Шастун Віктор.

Радомишльська районна рада - 3 (8.82%) - пенсіонер Сергієнко Петро, пенсіонер Комар Леонід, медсестра Оладько Дарія.

Ружинська районна рада - 3 (8.82%) - голова Ружинської районної організації ВО "Свобода" Дмитренко Максим, Максимець Віктор, начальник управління агропромислового розвитку Ружинського р-ну Черешнюк Олександр.

Черняхівська районна рада - 2 (5.88%) - Малашевич Юрій, зубний лікар Свірчевський Руслан.

Богунська районна у місті Житомирі рада - 6 (14.29%) - Бовсуновський Юрій, механік Стужук Василь, голова правління ОСББ "Агат Житомир" Черняхович Олег, директор ФОП Пшеничний Петро, викладач Петров Василь, Семенов Сергій.

Корольовська районна у місті Житомирі рада - 6 (16.67%) - викладач ЖНАУ Трухній Максим, Утєнков Сергій, декан ЖНАУ Корж Зоя, головний спеціаліст ЖДДС Остапчук Іго, вихователь Яремчик Віоріка, Шевчук Юлія.

Радомишльська міська рада - 2 (7.69%) - пенсіонер Черняєва Наталія, медсестра Лануцька Людмила.

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Хустська міська рада - 3 (8.82%) - підприємець Аннишинець Микола, заступник начальника Виноградівського районного управління юстиції Роман Роман, адвокат Дубчак Наталія.

Перечинська міська рада - 1 (3.85%) - головне управління УВМС в. Київ "СІЧ", міліціонер Болтян Олександр.

Рахівська міська рада - 3 (11.54%) - Андрійчук Владислав, інспектор благоустрою Косівський Микола, директор Карпатського біосферного заповіднику Брехлічук Дмитро.

Свалявська міська рада - 2 (7.69%) - Куцина Мирослав, підприємець Штулер Іван.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Івано-Франківська обласна рада - 16 (19.05%) - докторант Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України Сич Олександр, головний лікар Піцуряк Манолій, директор ГЕО "Центр розвитку міста" Марцінків Руслан, Шевчук Ігор, секретар Івано-Франківської міської ради Вітенко Микола, заст керівника виконавчого апарату Тисменицької районної ради Королик Михайло, Іваночко Михайло, директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дебенко Ігор, підприємець Соляник Богдан, вчитель Тебешевська Оксана, професор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Адамович Сергій, ТзОВ "Ворк Старт", директор Попович Василь, голова Івано-Франківської облради Скрипничук Василь, підприємець Сенатович Василь, менеджер з персоналу Чаплинська Наталія, підприємець Федорців Сергій.

Бурштинська міська рада - 4 (15.38%) - інженер-електронік Карвацький Ігор, головний спеціаліст ТЗОВ "Електроналадка" Крижалка Андрій, Харів Ігор, вчитель Мазур Ірина.

Івано-Франківська міська рада - 14 (33.33%) - директор ГО "Центр розвитку міста" Марцінків Руслан, ТзОВ "Місто-НВ", директор Онуфріїв Роман, ГУМВС в Київській області ППСМОП "Миротворець", міліціонер Гавриш Петро, Дитячо-юнацький пластовий центр, заст. директора Савчук Оксана, підприємець Харук Роман, Івано-Франківська міська рада, секретар Вітенко Микола, КП "ДРЕУ", заступник директора Бурко Віталій, ТОВ "Гендлярка", директор Строїч Андрій, КО "Міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка", заступник директора Вагилевич Мар’ян, юрист Марцінків Роман, інженер Скиданчук Василь, Абрам’як Сергій, інженер Синишин Віктор, майстер Грималюк Андрій

Калуська міська рада - 6 (16.67%) - інженер ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Кравчук Андрій, підприємець Онуфрик Любомир, провідний економіст ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Білецький Богдан, Ганчук Андрій, провідний фахівець з питань зайнятості Паньків Андрій, директор ТОВ "Калуський трубний завод" Найда Андрій.

Коломийська міська рада - 3 (8.82%) - директор Велес-Тревелс Заграновський Євгеній, Голова правління ПАТ "Коломийська друкарня ім. Шухевича" Кривюк Петро, начальник заводу №1 Василевський Володимир.

Яремчанська міська рада - 2 (7.69%) - вчитель Баюрак Андрій, пенсіонер Німчук Михайло.

Богородчанська районна рада - 10 (27.78%) - голова Богородчанської райради Головчук Михайло, підприємець Гоцанюк Микола, фельдшер Мохній Юрій, інженер-енергетик Важинський Олександр, секретар Підгірської сільради Міщук Наталія, медпредставник Сенюк Андрій, інженер Іваночко Іван, підприємець Іванчук Іван, Стефурак Василь, директор Манявського НВК Білусяк Богдан.

Свободівець Михайло Головчук обраний головою Богородчанської районної ради

Верховинська районна рада - 4 (11.76%) - голова Верховинської районної ради Маківничук Іван, підприємець Зеленчук Михайло , вчитель Глушко Василь, голова Криворівнянської сільради Зеленчук Василь.

Галицька міська рада - 3 (11.54%) - головний бухгалтер ПСК "Анастасія" Бурда Ганна, інженер Сегін Андрій, менеджер Кузів Роман.

Городенківська міська рада - 6 (23.08%) - Токарик Василь, головний редактор районної газети "Край" Терлецький Ігор, спеціаліст Управління пенсійного фонду Музичка Любомир, підприємець Гуцуляк Василь, підприємець Крох Володимир, лікар Кульчицька Світлана.

Долинська районна рада - 4 (11.11%) - інженер Франків Руслан, старший механік Коваль Іван, Куціль Роман, вихователь Оглаб’як Тарас.

Калуська районна рада - 3 (8.82%) - директор ПП "Екотехносервіс" Старчевський Роман, вчитель Квятковський Микола, підприємець Дрогомирецький Олег.

Коломийська районна рада - 5 (11.63%) - підприємець Копильчук Інна, підприємець Дяків Михайло, підприємець Дяків Юрій, вчитель Біла Наталія, юрист Марцінків Роман.

Косівська районна рада - 5 (12.50%) - начальник економічного відділу Косівської РДА Матейчук Роман, Скільський Микола, Кавацюк Володимир, інженер Розвадовський Микола, вчитель Томащук Ігор.

Надвірнянська районна рада - 8 (22.22%) - Іваночко Михайло, Яворська Марія, військовослужбовець 93-ОМБР Білоус Василь, директор МПП "Ікопласт" Голіней Ігор, підприємець Штогрин Сергій, Тороус Михайло, худ.керівник Делятинського Народного дому Черленюк Володимир, оператор НГВУ "Надвірна нафтогаз" Томин Андрій.

Рогатинська районна рада - 3 (6.67%) - вчитель Ящук Ігор, Маслій Михайло, Москаль Богдан.

Рожнятівська районна рада - 4 (11.11%) - Семко Володимир, зав.відділенням Рожнятівської ЦРЛ Смик Василь, Понайда Олег, начальник відділу освіти Рожнятівської РДА Стоцький Роман.

Снятинська районна рада - 4 (11.11%) - заступник голови Снятинської районної ради Костащук Юрій, в.о. начальника ДПІ у Снятинському районі Остафійчук Мирослав, підприємець Гаврилюк Василь, підприємець Стрибко Володимир.

Тисменицька районна рада - 5 (11.36%) - Бринзей Галина, спеціаліст Управління соціального захисту Тисменицької РДА Боярська Ірина , заст.директора Павлівського НВК Мельник Оксана, начальник радіостанції військової частини Федоришин Ігор.

Тлумацька районна рада - 4 (11.76%) - заступник голови РДА Овчарчин Василь, Мельничук Анатолій, зав.клуба Михайлинин Михайло, Соболь Василь.

У Рахові секретарем міськради обрано свободівця Дмитра Брехлічука

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Київська обласна рада - 7 (8.33%) - голова Київської обласної організації ВО "Свобода" Сабій Ігор, підприємець Хмельницький Вячеслав, голова Згурівської районної ради Чубук Євген, Домбровський Ігор, ФОП Музиченко Наталія, адвокат Запаскін Максим, підприємець Яременко Сергій.

свободівці у Київській міськраді

Депутати-свободівці Київської міськради

Київська міська рада - 14 (11.67%) - директор ГО Недержавний аналітичний центр "Українські студії стратегічних досліджень" Сиротюк Юрій, комерційний директор ПП "Екслібріс" Кузик Петро, юрист Кутняк Святослав, помічник-консультант народного депутата України Буділов Михайло, Картавий Іван, актор Бенюк Богдан, Попов Денис, Мірошниченко Ігор, помічник-консультант народного депутата України Бондарчук Олег, ФОП Чернецький Олег, юрист Гелевей Олег, архітектор Назаренко Володимир , спец.відділу Київської міськради Антоненко Прохор, торговельний представник Бохняк Володимир.

Обухівська міська рада - 4 (11.76%) - Гут Віталій, помычник-консультант народного депутата Украъни Яцун Богдан, Іщенко Ольга, пыдприэмець Воробець Валерій.

Березанська міська рада - 2 (7.69%) - директор ТОВ "Агропромисловий концерн "Колос", військовослужбовець Сивак Володимир.

Білоцерківська міська рада - 6 (14.29%) - підприємець Хозєєв Олександр, Кошель Вадим, Оселедько Юрій, директор Підопригора Віталій, Олійник Таїсія, генеральний директор ТДВ "Білоцерківський кар’єр" Панасов Володимир.

Бориспільська міська рада - 3 (8.82%) - головний редактор щотижневика "Ринок Бориспіль" Петренко Ігор, головний бухгалтер "Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Тимченко Вікторія, ынженер Верес Олег.

Броварська міська рада - 4 (11.11%) - ФОП Шевчук Олег, Бойко Сергій, директор ТОВ "Техно Лайф" Здоровець Олексій, ливарник Кочубей Василь.

Васильківська міська рада - 3 (8.82%) - Коваленко Юрій, завідувач господарством ЦПМСД Науменко Валентин, помычник адвоката Кривша Ярослав.

Ірпінська міська рада - 4 (11.11%) - Мельничук Богдан, генеральний директор Виробничого об’єднання "Укрдержліспроект" Чайка Григорій, Кухалейшвілі Лаврентій, підприємець Глиняний Сергій.

Бучанська міська рада - 3 (8.82%) - аспірант Національного університету державної податкової служби України Окоєв Іван, менеджер Ямненко Олександр, командир взводу бригади спецпризначення "Азов" Животовський Олександр.

Переяслав-Хмельницька міська рада - 3 (8.82%) - директор ПП Сиворко Михайло, Закірко Наталія, підприємець Сиворко Сергій.

Фастівська міська рада - 2 (5.88%) - заступник Фастівського міського голови з питань ЖКГ Яковюк Геннадій, консультатнт-продавець Петруньок Олександр.

Баришівська районна рада - 2 (5.88%) - директор ПП "Екоенергофорум" Калішук Сергій, голова СТ "Агросервіс" Малюга Сергій.

Білоцерківська районна рада - 4 (11.11%) - доцент кафедри Білоцерківський НАУ Хрик Василь, голова СФГ "Колосок" Кирута Леонід, голова ФГ "Чечіль-сад" Чечіль Андрій, електромонтер Махиня Олександр.

Богуславська районна рада - 3 (8.82%) - підприємець Поліщук Світлана, пенсыонер Роман Валентина, експерт ДП "Інститут інноваційних технологій" Поліщук Андрій.

Бориспільська районна рада - 4 (11.76%) - Гордієнко Віталій, вчитель Сердюк Оксана, бухгалтер Сигнаєвський Олександр, Кияшко Юлія.

Бородянська районна рада - 2 (5.88%) - пенсіонер Близнюкова Людмила, підприємець Бондар Олександр.

Броварська районна рада - 3 (8.33%) - юрист Столяр Ірина, адвокат Столяр Олег, інженер Залозний Микола.

Васильківська районна рада - 3 (6.98%) - адвокат Запаскін Максим, директор ТОВ "Бізнес-Софт" Донченко Наталія, підприємець Таран Олександр.

Вишгородська районна рада - 4 (11.11%) - директор ТОВ "ДжіЕм-Дистрибюшен" Кривенко Олег, спеціаліст Управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі Помаз Тетяна, електромонтер Клованич Микола, незалежний журналіст Олексій Катерина.

Володарська районна рада - 1 (3.85%) - Косовська Наталія.

Згурівська районна рада - 5 (19.23%) - підприємець Купрій Володимир, підприємець Зубкова Оксана, бібліотекар Бенюх Лідія, підприємець Колесник Лідія, голова ФГ "Кузьмич" Кузьмич Степан.

Іванківська районна рада - 4 (11.76%) - Береговий Олег, пенсіонер Лич Олександр, священослужитель Козачина Максим, адміністратор Фещенко Ганна.

Кагарлицька районна рада - 2 (5.88%) - пенсіонер Лисий Іван, Козуб Руслан.

Києво-Святошинська районна рада - 6 (14.29%) - координатор з продажу ПАТ "Сан Інбев Україна" Однороманенко Олександр, доцент Національна академія внутрішніх справ України Мазниченко Юрій, Коструба Анатолій, вчитель Власенко Олена, пенсіонер Ковінченко Анатолій, ФОП Кириченко Олександр.

Миронівська районна рада - 3 (8.82%) - голова Миронівської районної ради Даниленко Олександр, адвокат Іжак Олександр, пенсіонер Василенко Ірина.

Обухівська районна рада - 3 (8.82%) - директор ТОВ " Крим-Італ" Гридько Олексій, консультант ЦВК Сльозко Олена, консультант ЦВК Кравчук Оксана.

Переяслав-Хмельницька районна рада - 3 (8.82%) - Шаменко Сергій, директор ПП "Антарес" Романенко Володимир, Музика Сергій.

Рокитнянська районна рада - 3 (8.82%) - голова районної партійної організації ВО Свобода Голик Павло, державний інспектор ВП "Головдерженергонагляд" Марущенко В’ячеслав, начальник АЗС Бурий Віталій.

Ставищенська районна рада - 4 (11.76%) голова Іванівської сільради Деркач Юрій, голова СФГ "Роксолана" Нечай Микола, голова СФГ Левада Ткач Борис, підприємець Коновалюк Сергій.

Таращанська районна рада - 3 (8.82%) - заст.директора ПОВ Ямкова Надія, Чернець Василь, комірник Веремієнко Валентина.

Тетіївська районна рада - 3 (8.82%) - ветеринар Мустафаєв Руслан, Сидоренко Олена, директор РБК "Світанок" Житник Віктор.

Фастівська районна рада - 3 (8.82%) - директор ПП Черняк Олександр, керівник СПД "Гірник М.А." Гірник Микола, менеджер Омельченко Вадим.

Узинська міська рада - 4 (15.38%) - ФОП Мартовий Віталій, технолог Нерубайська Ольга, пенсіонер Мусієнко Володимир, зав. відділом Ковтюх Ольга.

Богуславська міська рада - 2 (7.69%) - пенсіонер Боженко Галина, підприємець Лисенко Іван.

Вишгородська міська рада - 3 (8.82%) - голова Вишгородської районної організації ВО "Свобода" Парчук Валентина, ФОП Городиський Юрій, керівник виробничо-технічного відділу ПрАТ "Енергопромінвест" Круковець Владислав.

Кагарлицька міська рада - 2 (7.69%) - пенсіонер Бабич Юрій, СПД Калініченко Юрій.

Боярська міська рада - 3 (8.82%) - Скринник Олексій, ФОП Васькевич Валентин, Васильчук Ірина Володимирівна.

Вишнева міська рада - 4 (11.76%) - Головня Олександр, пенсіонер Шиш Сергій, заст.начальника Державної Казначейської служби Ткаченко Юлія, фахівець ТОВ "АТМ" Терещенко Сергій.

Миронівська міська рада - 2 (7.69%) - вчитель Галета Володимир, охоронець Марков Олександр.

Українська міська рада - 3 (11.54%) - підприємець Перебийніс Михайло, підприємець Саламаха Дмитро, пенсіонер Драндар Олександр.

Сквирська міська рада - 3 (11.54%) - пенсіонер Дзюба Олександр, директор ПП Гавронський Леонід, пенсіонер Радчук Петро.

Таращанська міська рада - 3 (11.54%) підприємець Тимошенко Віктор, бухгалтер Гладкевич Ольга, оператор газової котельні Драбинка Інеса.

Тетіївська міська рада - 4 (15.38%) - ФОП Ярошенко Роман, підприємець Ходань Ігор, вчитель Марценюк Ніна, Орел Олександр.

Яготинська міська рада - 1 (3.85%) - радник голови районної ради Смаглій Ігор.

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

Кіровоградська обласна рада - 4 (6.25%) Степура Ігор, Степура Руслан, Дескат Максим, пенсіонер Довбиш Іван.

Кіровоградська міська рада - 2 (4.76%) - пенсіонер МВС Капітонов Сергій, студент Маламен Геннадій.

Знам'янська міська рада - 3 (8.82%) - військовослужбовець Чорний Олег, Майборода Юрій, Грінченко Ігор.

Світловодська міська рада - 5 (14.71%) - Степура Руслан, Сапянов Юрій, слюсар Молчанов Олександр, гол.бухгалтер Ковальчук-Москаленко Тетяна, військовослужбовець Коломоєць Олена.

Долинська районна рада - 3 (8.82%) - диспетчер з електропостачання Терещенко Віталій, Басенко Віталій, охоронник Доренський Олексій.

Знам'янська районна рада - 2 (7.69%) - Федорченко Олександр, військовослужбовець Чорний Олег.

Новоархангельська районна рада - 2 (7.69%) - водій Шмерчук Руслан, директор ПТУ Романій Олена.

Новоукраїнська районна рада - 2 (5.88%) - підприємець Краснова Людмила, вчитель Негра Ольга.

Олександрівська районна рада - 2 (5.88%) - пенсіонер Корнута Іван, Джерепа Іван.

Онуфріївська районна рада - 2 (7.69%) - представник торгівельний Демчук Олесь, слюсар Лимонченко Віталій.

Кіровська районна у місті Кіровограді рада - 3 (7.14%) - старший координатор "AVON" Чабаненко Сергій, Скочко Олена, зав.лабораторії Якименко Ігор.

Ленінська районна у місті Кіровограді рада - 3 (8.33%) - студент Маламен Геннадій, Яцун Олена, інженер Фоменко Іларіон.

Гайворонська міська рада - 2 (7.69%) - Токарєв Олексій, начальник відділу апарату РДА Німчук Наталія.

Помічнянська міська рада - 2 (7.69%) - стрілець ВОХР Онищенко Микола, стрілець ВОХР Луковський Сергій.

Долинська міська рада - 2 (7.69%) - Ромащенко Олександр, охоронник Доренський Олексій.

Новомиргородська міська рада - 3 (11.54%) - підприємець Хмельницький Микола, водій Рудненко Роман, пенсіонер Святокум Михайло.

Новоукраїнська міська рада - 3 (11.54%) - начальник комерційного відділу Негра Сергій, медсестра Плотян Людмила, підприємець Минченко Андрій.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Депутати-свободівці у Львівській облраді

Львівська обласна рада - 12 (14.29%) - військовослужбовець Кошулинський Руслан, заступник голови ВО "Свобода" Панькевич Олег, інженер зв'язку батальйону ПСМОП "Січ" Тягнибок Андрій, зав. хірургічним відділенням Шаваров Юрій, Ковалів Михайло, студент Нискогуз Михайло, голова Бродівської райради Шайдулліна Ольга, пенсіонер Тенюх Ігор, менеджер Бабінська Мирослава, директор МПП "Пласкоп" Барановський Ігор, директор департаменту ЛОДА Балицький Олексій, електромеханік Чад Андрій.

Уперше в історії Львівської обласної ради третя за чисельністю фракція не отримала керівництва в жодній комісії

Новороздільська міська рада - 3 (11.54%) - секретар міськради Петраш Павло, фельдшер Корда Марія, головний бухгалтер Нечипор Тетяна.

Депутати-свободівці у Львівській міськраді

Львівська міська рада - 8 (12.50%) - військовослужбовець Лопачак Маркіян , головний лікар клініки "Рікота" Рікота Андрій , комерційний директор Карбовник Андрій, підприємець Гутник Андріян, помічник адвоката Гупало Тарас, заступник диреткора школи Батюк Мар’яна, підприємець Чунис Дмитро, Гринишин Володимир

Бродівська районна рада - 6 (17.65%) - підприємець Чехут Володимир, голова Бродівської райради Шайдуліна Ольга, директор школи Нагірняк Григорій, завідуюча Лешнівським ДНЗ Матлай Анна, директор школи Башко Богданна, директор школи Хрипливий Володимир.

Буська районна рада - 4 (11.76%) - пенсіонер Гринишин Богдан, підприємець Домінський Богдан, голова Купчеської сільради Смолінський Богдан, директор ТОВ "Приват-Агро-Львів" Пастущак Ігор.

Городоцька районна рада - 5 (13.89%) менеджер Хамик Андрій, пенсіонер Цуньовський Василь, підприємець Дуць Ігор, спеціаліст Управління соціального захисту населення Городоцької РДА Орнат Тарас, підприємець Гриб Богдан.

Дрогобицька районна рада - 3 (6.38%) - заступник голови Дрогобицької райради Урбан Роман, командир відділення ДПРУ-6 Данилів Володимир, Головацький Михайло.

Жидачівська районна рада - 5 (13.89%) - заст. командира "Карпатської січі" Чад Андрій, студент Кашинський Тарас, інженер Сивик Ірина, підприємець Баторик Ярослав, черговий по станції Львівської залізниці Сокальчук Михайло.

Жовківська районна рада - 6 (13.33%) - заст.голови Жовківської райради Юрдига Богдан, Солтис Іван, русловій-ремонтувальник Коблош Сергій, нач.відділу Жовківської райради Орищин Любов, викладач Львовського національного медичного університету ім. Д. Галицького Бобало Олег, заст.директора ТОВ "Гал Еко Трейд" Тарасюк Данило.

Золочівська районна рада - 4 (11.11%) - в.о. голови Золочівської районної ради Леськів Андрій, підприємець Ящук Роман, підприємець Чіпак Леся, охоронець Отвіновський Василь.

Кам'янка-Бузька районна рада - 3 (8.82%) - перший заступник голови Кам’янка-Бузької РДА Ткачишин Роман, електрик Юркевич Андрій, підприємець Бутляр Галина.

Миколаївська районна рада - 2 (5.88%) - директор ТзОВ "Компанія – спецтехнологія ЛВ" Надольський Ігор, пенсіонер Галущак Михайло.

Мостиська районна рада - 4 (11.76%)- керуючий справами Мостиської райради Саламаха Василь, акушер Яцула Лідія, пенсіонер Марек Тадей, начальник Мостиського районного управління юстиції Гандз Микола.

Перемишлянська районна рада - 3 (8.82%)- голова Перемишлянської районної ради Музичка Микола, підприємець Курило Петро, електромонтер Попко Василь.

Пустомитівська районна рада -4 (9.76%) - заступник голови Пустомитівської районної ради Мудрий Іван, підприємець Бабенко Ігор, директор ЛКП Моравський Андрій, лікар-стоматолог Вишинська Ірина.

Радехівська районна рада - 4 (11.76%) - підприємець Харчук Василь, Юзвак Юрій, Харчук Ярослав, підприємець Нагайчук Ігор.

Самбірська районна рада - 4 (11.11%) - директор коледжу Сюшко Степан, директор КПСРР "Виробничо-транспортна компанія" Ковалів Володимир, голова Самбірської районної ради Бобак Андрій, підприємець Куйдич Андрій.

Сколівська районна рада - 3 (8.82%) - підприємець Семен Андрій, підприємець Сорока Микола, юрисконсульт Станович Ігор.

Сокальська районна рада - 3 (8.11%) - Гуз Ігор, завідуюча Бутинської ДДВМ Надорожна Ганна, вчитель Береза Оксана.

Старосамбірська районна рада - 4 (10.00%) - Пацай Мирон, Волошин Іван, голова Верхньолужоцької сільради Дмитришин Василь, провідний спеціаліст Самбірського управління юстиції Вуйко Ірина.

Стрийська районна рада - 2 (5.41%) - командир гранатомету взводу Берездецький Мар’ян, військовослужбовець Лапчук Михайло.

Турківська районна рада - 3 (8.82%) - соц.працівник Калинич Мирослава, робітник Рабінець Роман, вчитель Іжик Галина.

Яворівська районна рада - 3 (8.11%) - підприємець Ікавий Ігор, водій Музичка Олег, Школик Василь.

Бродівська міська рада - 4 (15.38%) - секретар Бродівської міськради Чунгін Михайло, пенсіонер Чабуркіна Галина, лікар-офтальмолог Маєвич Юрій, начальник АС Броди Кравчук Юрій.

Буська міська рада - 2 (7.69%) - Сервило Наталія, пенсіонер Михайлюк Оксана.

Городоцька міська рада - 3 (11.54%) - підприємець Желих Володимир, слюсар Домбрич Михайло, спеціаліст управління соціального захисту населення Городоцької РДА Орнат Тарас.

Комарнівська міська рада - 2 (14.29%) - підприємець Юрга Володимир, директор ПП "Юром" Юрга Роман.

Жидачівська міська рада - 2 (7.69%) - старший інженер Сивик Ірина, менеджер Крижанович Ольга.

Ходорівська міська рада - 3 (11.54%) - директор ПП Баторик Ярослав, військовий пенсіонер Івашків Юрій, охоронник Муховський Роман.

Жовківська міська рада - 2 (7.69%) - Питель Ігор, директор ПП "Інтертранс" Масола Андрій.

Дублянська міська рада - 4 (15.38%) - підприємець Іванюк Ігор, офіцер Держаної прикордонної служби України Попович Володимир, голова держ. екзаменаційної комісії "Львівської політехнікі" Довгополюк Анатолій, директор школи мистецтв Кадюк Ігор.

Рава-Руська міська рада - 8 (30.77%) - секретар міськради Зінько Микола, спеціаліст міськради Кожушко Володимир, вихователь Якимець Ірина, Вовк Назар, Галань Микола, електромонтер Оливко Назар, пенсіонер Чорний Михайло, вчитель Горечий Юрій.

Золочівська міська рада - 4 (15.38%) - секретар міськради Колодка Дмитро, підприємець Будзівула Віталій, підприємець Чучман Леся, підприємець Хомич Володимир.

Кам'янка-Бузька міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Сарчук Олег, електромеханік Хом’як Ігор.

Миколаївська міська рада - 3 (11.54%)- військовослужбовець Галущак Михайло, вчитель Сторонська Світлана, Максимович Галина.

Мостиська міська рада - 2 (7.69%) - нач. відділу Мостиської райради Чура Богдан, Волошин Роман.

Судововишнянська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Баб’як Галина, механік Макаруха Іван.

Перемишлянська міська рада - 3 (11.54%) - заст.керуючого справами Перемишлянської райради Гой Ірина, Кроншталь Василь, оператор ПАТ "Укрнафта" Кроншталь Богдан.

Пустомитівська міська рада - - 2 (7.69%) - підприємець Панчишин Іван, інспектор ревізійного відділу ТзОВ "Барком" Борис Андрій.

Радехівська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Макар Андрій, підприємець Харчук Наталія.

Рудківська міська рада - 4 (18.18%) - пенсіонер Бурданов Микола, пенсіонер Наконечна Наталія, лікар Колодій Ігор, вчитель Гичкевич Галина.

Сколівська міська рада - 3 (13.64%) - підприємець Ушневич Роман, пенсіонер Малетич Олег, підприємець Трубич Інна.

Сокальська міська рада - 3 (11.54%) - Товарянський Юрій, продавець Петринка Ольга, секретар міськради Климчук Остап.

Белзька міська рада - 2 (14.29%) - підприємець Матвіяс Тарас, лікар Боднар Юрій.

Великомостівська міська рада - 4 (15.38%) - підприємець Марків Орест, майтер Бусько Віталій, гірничий майстер Занько Роман, Кісілевич Роман.

Угнівська міська рада - 2 (16.67%) - вчитель Матвіяс Оксана, майстер Ковальський Андрій.

Старосамбірська міська рада - 2 (9.09%) - пенсіонер Бардич Ігор, Масальська Олена.

Добромильська міська рада - 3 (13.64%) - Кречківський Іван, худ.керівник Народного дому Кречківська Наталія, підприємець Бойко Микола.

Хирівська міська рада - 2 (14.29%) - вчитель Дорошенко Олександр-Гаррі, Пігош Мар’ян.

Турківська міська рада - 4 (15.38%) - соц.працівник Калинич Мирослава, старша медсестра Шевців Леся, секретар міськради Федчишак Оксана, Матківська Світлана Романівна

Новояворівська міська рада - 2 (7.69%) - заст.нач.управління Львівської облради Дацко Анна, Гриниха Світлана.

Яворівська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Попівняк Тарас, Яценьо Андрій.

м.Дрогобич, Стебницька міська рада - 4 (15.38%) - підприємець Губицька Марія, директор Асафат Іван, оператор котельні Кулинич Василь, викладач Товарницька Ірина.

м.Червоноград, Соснівська міська рада - 2 (7.69%)- начальник відділу з МТП ДП "Львіввугілля" Цибух Василь, Герус Іванна.

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Первомайська міська рада - 2 (5.56%) - Шарій Євген, Довгоп’ятий Тарас.

Южноукраїнська міська рада - 2 (5.88%) - пенсіонер Олійник Надія, підприємець Мілюк Валентина.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Депутати-свободівці в Полтавській облраді

Полтавська обласна рада - 7 (8.33%) - Ханко Анатолій, менеджер Близнюк Іван, Костенко Юлія, доцент кафедри Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Шевчук Сергій, Федорченко Алла, голова СФГ Щуров Віктор, керівник гуртка центру молоді Микуця Тетяна.

Депутати-свободівці Полтавської міськради

Полтавська міська рада - 6 (14.29%) - військовослужбовець Матвійчук Юліан, Ямщиков Вадим, пенсіонер Синяговський Тарас, старший інспектор БПСМОП "Полтава" Литвиненко Сергій, Чубенко Артем, ФОП Костенко Анатолій.

Лубенська міська рада - 3 (8.82%) - Біляєв Микола, директор ТОВ "Лубни-Рада" Больбот Валерій, пенсіонер Даценко Михайло.

Миргородська міська рада - 4 (11.76%) - токар Супруненко Олег, військовослужбовець Чугуєв Микола, Антонець Олександр, лікар-фізіотерапевт Шаніна Аліна.

Карлівська районна рада - 4 (11.76%) - Наконечний Олександр, методист Портяннікова Вікторія, Жура Олександр, заст.військового комісара Левенко Сергій.

Котелевська районна рада - 2 (7.69%)- Ілюха Олександр, пенсіонер Чопенко Микола.

Кременчуцька районна рада - 3 (8.82%) - викладач Капустян Ганна, контролер Бондар В’ячеслав, менеджер логістики Луценко Сергій.

Лохвицька районна рада - 4 (11.76%) - Галика Олександр, вишкомонтажник Євтодій Михайло, пенсіонер Голінко Микола, водій Прийма Юрій.

Машівська районна рада - 2 (7.69%) - перший заступник голови Машівської РДА Човновий Віталій, Кольвах Ірина.

Миргородська районна рада - 2 (5.88%) - вихователь Турбаба Олег, оператор АЗС Устименко Микола.

Пирятинська районна рада - 5 (14.71%) - директор філії ПАТ ДПК ЗУ "Пирятинський КХП" Бабак Віталій, директор ТОВ "Малютинці -агро" Матушко Григорій, директор ТОВ "Ангел-2012" Білик Юрій, директор ТОВ "Укрканпром" Гіс Сергій, підприємець Калайтан Микола.

Полтавська районна рада - 5 (13.89%) - Толкачов Валерій, секретар Івін Дмитро, пенсіонер Ярмак Віктор, бехгалтер Жарська Яна, Івженко Олексій

Решетилівська районна рада - 3 (8.82%) - Курінний Анатолій, військовослужбовець Коцар Олег, пенсіонер Мищенко Віталій.

Семенівська районна рада - 3 (8.82%) - страховий агент Даценко Лариса, Сербин Володимир, водій Губаренко Сергій.

Київська районна у місті Полтаві рада - 6 (16.67%) - міліціонер БПСМОП "Січ" Контарчук Владислав, ФОП Костенко Анатолій, командир взводу БПСМОП "Січ" Піщанський Аркадій, Матвійчук Людмила, доцент "Полтавського університету економіки і торгівлі" , Мовчан Тетяна.

Ленінська районна у місті Полтаві рада - 5 (14.71%) - пенсіонер Синяговський Тарас, слюсар Паненко Віталій, підприємець Човнова Вікторія, директор ТОВ "УС-ТРАНС-УНІВЕРСАЛ" Улізько Станіслав, Янкевич Євгеній

Октябрська районна у місті Полтаві рада - 6 (14.29%) - заступник начальника автобази Медяник Ігор, Похідняк Анатолій, Чабановський Роман, Ханко Тетяна, старший інспектор БПСМОП "Полтава" Литвиненко Сергій, механік водій мінометної батареї Михайлик Віталій.

Зіньківська міська рада - 2 (7.69%) - військовослужбовець Макуха Анатолій, медсестра-масажист Макуха Надія.

Карлівська міська рада - 3 (11.54%) - Карпенко Наталія, підприємець Намолов Валерій, пічник Мамай Олександр.

Лохвицька міська рада - 4 (15.38%) - пенсіонер Голінко Микола, пенсіонер Галушка Лідія, пенсіонер Ніколотова Людмила, підприємець Щурова Наталія.

Червонозаводська міська рада - 3 (11.54%) - водій Прийма Юрій, Дробязко Вячеслав, продавець Параскевич Володимир.

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Рівненська обласна рада - 8 (12.50%) - нач. управління Держпраці у Рівненській області Бучинський Олексій, підприємець Алексейчук Анатолій, Муляр Володимир, президент МФК "Кардинал-Рівне" Валявка Володимир, гол.лікар КЗ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Бортнік Андрій, Гомон Олександр, бактеріолог Савчук Ірина, заст.голови Рівненської ОДА Савчук Олександр.

Заступником голови Рівненської облради став свободівець

Острозька міська рада - 3 (11.54%) - юрист-консультант Олексійчук Юрій, підприємець Зеленчук Володимир, підприємець Шевчук Ольга.

Рівненська міська рада - 6 (16.67%) - нач. управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Осіпчук Юрій, Дзецько Олег, нач. управління економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Загоровський Назарій, пенсіонер Іванова Анна, підприємець Крюков Олександр, директор з маркетингу ПП "Денара-Плюс" Петролюк Роман, заст.директора ТОВ фірма "Альфа-Регіон" Карпяк Олег.

Дубенська міська рада - 4 (11.76%) - ФОП Коханець Юрій, директор ТзОВ "Євробізнесгруп" Герасименко Олександр, охоронник Пащук Андрій, керівник гуртків у Будинку дітей та молоді Потапчук Валерій.

Кузнецовська міська рада - 4 (11.76%) - вчитель Міцюк Віктор, пенсіонер Максимчук Сергій, тренер-викладач Ординат Володимир, директор центру "Лісова пісня".

Березнівська районна рада - 2 (5.88%) - нач. відділу управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА Ящук Василь, Миронець Григорій.

Володимирецька районна рада - 3 (8.82%) - підприємець Савонік Володимир, тренер-викладач Ординат Володимир , підприємець Безушко Валерій.

Гощанська районна рада - 8 (23.53%) - адвокат Калька Ярослав, підприємець Поліщук Олександр, вчитель Рокунець Леонід, лікар Гуристюк Юрій, пенсіонер Браташ Олександр, підприємець Костя Юрій, фельдшер Антонюк Володимир, завідувач ФАП Миронченко Олена.

Демидівська районна рада - 2 (7.69%) - підприємець Конський Віталій, бухгалтер Менько Майя.

Дубенська районна рада - 4 (11.76%) - підприємець Джурик Віктор, Мілецький Михайло, слюсар Горщаль Михайло, електрик Йосак Микола

Дубровицька районна рада - 3 (8.82%) - нач.відділу Дубровицької РДА Задорожний Олександр, Воробей Василь, вчитель Лавор Олександр.

Зарічненська районна рада - 2 (5.88%) -Клімович Павло, Полюхович Віра.

Здолбунівська районна рада - 3 (8.82%) Бухало Олександр, підприємець Бородій Володимир, спеціаліст-землевпорядник Богатько Валерій.

Корецька районна рада - 5 (14.71%) - маркетолог Дулюк Тарас, лісничий Глюза Павло, Шокур Володимир, вчитель Бойко Ольга, Сухий Олександр.

Костопільська районна рада - 6 (16.67%) - директор школи Кузнюк Юрій, підприємець Алексейчук Анатолій, підприємець Ковальчук Микола, нач.упр.економіки Костопільської РДА Повх Віталій, лікар-анестезіолог Артюх Ігор, головний інспектор з благоустрою Юхневич Павло.

Млинівська районна рада - 3 (8.82%) - голова райради Тутевич Володимир, заст.директора Довгошиївського НВК Братасюк Наталія, майстер по ремонту Вишневський Сергій.

Острозька районна рада - 5 (14.71%) - підприємець Шевчук Ольга, Колесов Петро, слюсар Марушко Дмитро, гол.механік Матвійчук Леонід, медсестра Годованюк Вікторія.

Радивилівська районна рада - 4 (11.76%) - Кондик Володимир, майстер лісу Калінчук Мирослав, заст.директора Козинського НВК Кондрась Лариса, вчитель Мулик Ріта.

Свободівця Володимира Кондика обрано головою Радивилівської районної ради

Рівненська районна рада - 5 (13.89%) - нач.відділу Рівненської РДА Солодуха Іван, настоятель храму Климович Тарас, агроном Пилипака Микола, Михалюк Богдан, керівник ФГ Бас Петро.

Сарненська районна рада - 4 (11.11%) - директор МПП "ОМЕГА" Банацький Володимир, Бухало Андрій, пенсіонер Лазарчук Богдан, гол.інспектор праці управління Держпраці у Рівненській обл. Тріщук Валентина.

Березнівська міська рада - 3 (11.54%) - гол.держінспектор Березнівського відділення Костопільської ОДПІ ГУ ДФС в Рівненській області Омельчук Марина , Гречка Сергій, держ.адміністратор РДА Дорощук Ігор.

Дубровицька міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Задорожний Анатолій, інженер-електронік Таборовець Василь.

Здолбунівська міська рада - 3 (11.54%) - Чернецький Віталій, підприємець Бородій Володимир, підприємець Бородій Сергій.

Корецька міська рада - 6 (23.08%) - вчитель Римарук Уляна, директор КП "Добробут" Свінціцький Валентин, заст.директора ВПУ 24 Силін Роман, вчитель Ніколайчук Валентин, фельдшер-акушер Бобровський Юрій, Сухий Олександр

Костопільська міська рада - 6 (17.65%) - інженер Домінікін Павло, підприємець Максимов Олександр, Павловська Надія, головний інспектор з благоустрою Юхневич Павло, доцент Рівненського державного гуманітарного університету Семещук Ігор, лікар-анестезіолог Артюх Ігор.

Радивилівська міська рада - 3 (11.54%) - продавець Полеха Андрій, продавець Дідук Віталій, заст.директора школи мистецтв Коваль Ольга.

Сарненська міська рада - 3 (8.82%) - підприємець Касперчик Сергій, підприємець Шевчук Тарас, методист Муляр Світлана.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Сумська обласна рада - 5 (7.81%) Демеха Сергій, Мурич Вікторія, підприємець Сердюк Олена, охоронець Кузько Сергій, бригадир колії Биркун Микола.

Сумська міська рада - 3 (7.14%) Левченко Юлія, військовослужбовець Амосов Дмитро, нач.відділу виконкому Сумської міської ради Галицький Максим.

Конотопська міська рада - 8 (22.22%) - підприємець Поляков Анатолій, Багрянцева Олена, Демеха Наталія, студент Лиманчук Євгеній, Максименко Олександр, медсестра Ульянченко Оксана, Клименко Іван, підприємець Льовшин Наталя.

Роменська міська рада - 5 (14.71%) - електромонтер Півнюк Михайло, настоятель Храму Пресвятої Богородиці Поліщук Вадим, учасник АТО Сулім Володимир, Мурич Вікторія, дільничий лікар-терапевт Камєнєва Оксана.

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

Тернопільська обласна рада - 13 (20.31%) - голова ТОО ВО "Свобода" Сиротюк Олег, військовослужбовець Василишин Андрій, директор КУТОР "ТОШВСМ" Любінський Олег, зав.юр.відділа Галицького коледжу ім. В.Чорновола Заставна Ольга, кафедра педагогіки ТНПУ ім. В. Гнатюка Мисик Володимир, підприємець Баконь Ігор, заст.голови Теребовлянської райради Заноз Тетяна, заст.нач. відділу ТОДА Бобко Володимир, диреткор ТЗОВ "Маркетингові технології ПБС" Тимошик Михайло, молодший сержант МВС Бутковський Богдан, директор КУТОР Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Турецька Наталя, Богуш Андрій, сержант ЗСУ Коцемір Сергій.

Бережанська міська рада - 4 (15.38%) - підприємець Венчур Олег, акушер Раєвська Мар’яна, підприємець Броновський Василь, бібліотекар Репета Марія.

Кременецька міська рада - 6 (23.08%) - підприємець Герасимович Віктор, завідувач ДНЗ "Бджілка Михно Ольга, Іванців Ігор, медсестра Пилипович Оксана, підприємець Микитинець Олександр, викладач КОГПА ім.Т. Шевченка Єрусалимець Катерина.

Чортківська міська рада - 7 (20.59%) - підприємець Наконечний Володимир, Дубина Григорій, лікар швидкої допомоги Гаврисьо Віра, пенсіонер Дідюк Галина, Ціхоцький Віталій, медсестра Дубова Наталія, гол.інженер Чортківського лісового господарства Аксенчук Ігор.

Тернопільська міська рада - 30 (30.95%) - військовослужбовець Стаюра Володимир, директор КП "Тернопіль Інтеравіа" Сороколіт Іван, директор коледжу Баб’юк Марія, секретар міськради Турський Ігор, директор Тернопільської філії ПП "Юридична компанія "Лідер" Редьква Назарій, диреткор школи Климчук Олег, нач.відділу Тернопільської РДА Торожнюк Роман, Зінь Іван, 1-й заст.нач. Держінспекції сільського господарства в Тернопільській області Навроцький Роман, Сиротюк Михайло, нач.відділення ПАТ АКБ "Капітал" Паньків Наталія, директор ПП "Благоустрій" Гевко Галина, підприємець Шморгай Олег.

Бережанська районна рада - 1 (3.85%) - підприємець Ганич Ігор.

Борщівська районна рада - 7 (19.44%)- Русенко Андрій, вчитель Лижник Роман, інженер-землевпорядник Чокан Андрій, Палій Михайло, нач.зміни ДП "Дінтер Україна Скала" Данилевич Андрій, інженер-землевпорядник Музика Ігор, Іванюк Тетяна.

Бучацька районна рада - 4 (11.76%) - Вонсяк Василь, директор ПП Сорока Михайло, директор будинку культури Крупа Руслан, вчитель Мариняк Ірина.

Гусятинська районна рада - 6 (16.67%) - підприємець Огородник Володимир, Костюк Віра, комерційний директор авто-туристичного комплексу "Орися" Угляр Ярослав, Огородник Тетяна, худ.керівник будинку культури Затонський Богдан, викладач коледжу Шовдра Євгенія

Заліщицька районна рада - 3 (8.11%) - керівник апарату РДА Лилик Володимир, підприємець Якимець Михайло, Каспрук Дмитро.

Збаразька районна рада - 5 (13.51%) - менеджер Демчук Назарій, начальник 16 Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Дячун Тарас, директор МКП "Збаражпроект" Демчук Володимир, Цолтан Володимир, Мельничук Василь.

Зборівська районна рада - 7 (17.07%) - заст.директора коледжу Баліцький Ігор, адміністратор коледжу Окрутний Андрій, викладач Прохоцький Володимир, директор ПП "Агропродсервіс Ярчівці" Гамрач Василь, гол.спеціаліст Зборів РЦЗ Гарматюк Ярослав, юрисконсульт Горпинюк Володимир, вчитель Олійник Леонід.

Козівська районна рада - 5 (14.71%) - Лазарчук Олександр, Макогін Богдан, механізатор Хмиз Володимир, оператор котельні Білик Михайло, пенсіонер Турок Марія.

Кременецька районна рада - 7 (20.59%)- голова Кременецької районної ради Смаглюк Андрій, директор школи Чоповський Микола, в/о головного лікаря Кременецького району Кисіль Павло, Цьома Іван, голова господарства "Еко-Лан" Бойко Олександр, підприємець Пшевлоцький Роман, Баканчук Іван.

Лановецька районна рада - 7 (20.59%) - військовослужбовець Теслюк Василь, пенсіонер Зажерей Олександр, механізатор Яремчук Віктор, завідуючий млином Ткачук Олексій, настоятель храму Вітрук Ярослав, помічник-консультант народного депутата України Друзь Іван, вчитель Гренжалюк Петро.

Монастириська районна рада - 7 (20.59%) - Кузневич Степан, солдат Ділай Роман, Роман Юрій, слюсар Парацій Назарій, діловод Голота Степан, пенсіонер Чекалюк Ярослав, вчитель Мочкодан Віталій.

Підволочиська районна рада - 5 (14.71%) - Навроцька Ольга, директор клубу Трач Олег, вчитель Мазур Василь, підприємець Драпінський Василь, підприємець Гораль Володимир.

Підгаєцька районна рада - 4 (15.38%) - заст.директора Центру зайнятости Кидонь Олександра, Шиндирівський Михайло, Чайковський Юрій, Гнатишин Роман.

Теребовлянська районна рада - 8 (22.22%) - директор ТОВ "Укрспецресурс-інвест" Бельзецький Віктор, підприємець Паньків Роман, нач.відділу ВАТ "Тернопільобленерго" Содомора Олег, секретар міськради Заноз Олена, Янюк Андрій, Свергун Василь, заст.голови райради Заноз Тетяна, оператор очисних споруд Заверуха Любомир.

Чортківська районна рада - 5 (13.89%) - Калакайло Іван, студент Попик Володимир, Годинюк Мар’яна, підприємець Марчиха Володимир, Пушкар Петро.

Шумська районна рада - 6 (17.65%) - помічник-консультант Народного депутата України Головка М.Й. Габор Василь, пенсіонер Мосійчук Ярослав, інженер-інспектор енергозбуту Атаманюк Роман, майстер лісу Хоцький Андрій, вчитель Садовська Надія, Неручок Іван.

Борщівська міська рада - 6 (23.08%) - підприємець Яворський Володимир, нач.відділу Борщівської міської ради Ковбель Галина, Паляниця Анатолій, головний казначей Управління Державного казначейства у Борщівському районі Біль Ірина, пенсіонер Гаврилюк Щербань Галина, оператор пресу Саламаха Микола.

Бучацька міська рада - 4 (15.38%) - заст. директора ТзОВ "Озонбуд" Бучинський Андрій, начальник відділу постачання ТОВ "Бучацький сирзавод" Бейко Богдан, ФОП Крушельницький Ярослав, провідний спеціаліст Бучацького ПАТ "Укртелеком" Сівак Світлана.

Копичинська міська рада - 6 (23.08%) - директор ПП "Екокомунсервіс ЕКС" Новоставський Богдан, підприємець Шастків Лариса, продавець Нарадка Зіновій, Горошок Микола, Марак Зіновій, директор музею театрального мистецтва Тернопільщини Савка Руслана.

Хоростківська міська рада - 3 (11.54%) - підприємець Казимирів Галина, майстер служби підземних газопроводів Ворончак Володимир, підприємець Василів Віталій.

Збаразька міська рада - 4 (15.38%) - помічник-консультант народного депутата України М.Головка Напованець Роман, Мельничук Василь, Забурський Володимир, директор Збаразького районного комунального ТЦСО Мандзюк Наталія.

Зборівська міська рада - 6 (23.08%) - викладач Боднар Андрій, викладач Бабина Надія, пенсіонер Багрій Богдан, фінансовий консультант Щербань Марія, продавець Гаврилишин Оксана, підприємець Мізь Сергій.

Лановецька міська рада - 4 (15.38%) - нач. відділу ведення Державного реєстру виборців Лановецької РДА Ходанович Сергій, бухгалтер Баран Наталія, директор РКН "Лановецький МНВК" Нагорнюк Володимир, механізатор Кирильчук Валентин.

Монастириська міська рада - 6 (27.27%) - Іванців Олександра, заст міського голови Іванців Василь, Рижик Ірина, інженер Николин Михайло, зав. операційним сектором АТ "Ощадбанк" Тарас Марія, Кіт Ігор.

Заліщицька міська рада - 3 (11.54%) - викладач Федірко Ігор, лікар Піхлик Роман, директор Заліщицького радіомовлення Папушко Богдан.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

У Дергачах відбулася сесія новообраної міської ради за участи перших на Харківщині депутатів-свободівців

Дергачівська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Безрук Володимир, Корнієнко Денис.

Депутати-свободівці в Дергачівській міськраді

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

Голопристанська міська рада - 2 (7.69%) - вчитель Дяченко Ігор, економіст Дяченко Людмила.

Херсонська міська рада - 4 (7.41%) - екструдерщик Матковський Євген, менеджер Ложичев Олександр, електромонтер Урбанський Віталій, директор ПП Горланов Іван.

Бериславська районна рада - 3 (8.82%) - директор школи Василенко Світлана, Посвалюк Наталія, юрист-консультант Блінда Альона.

Високопільська районна рада - 2 (7.69%)- вчитель Ратушний Ігор, директор НВК Сенік Надія.

Нововоронцовська районна рада - 1 (3.85%) - Забуранний Микола.

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Хмельницька обласна рада - 10 (11.90%) - голова Хмельницької облради Гончар Іван, пенсіонер Смаль Юрій, Лучков Дмитро, Бурлик Віктор, директор музичної школи Ромасюков Артем, підприємець Новосельська Надія, Панчук Анатолій, лікар-нейрохірург Ткач Борис, пенсіонер Мишко Володимир, Нікулішин Ігор.

Старокостянтинівська міська рада - 4 (11.76%) - директор ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" Ваврищук Микола, підприємець Ваврищук Василь, вчитель Шуляк Олена, науковий працівник Проказюк Тарас.

Олександр Симчишин склав присягу міського голови Хмельницького (ВІДЕО)

Хмельницька міська рада - 10 (23.81%) - голова ХМО ВО "СВОБОДА" Діденко Віталій, директор НВК Мельник Галина, голова ПП "Ясенків сад" Ясенко Володимир, Герасимчук Леся, пенсіонер Трач Леонід, Гунько Олег, студентка Ярова Анастасія, водій Барабаш Микола, ФОП Яницький Олег, Прядун Тетяна.

Кам'янець-Подільська міська рада - 6 (16.67%) - юрисконсульт Посітко Михайло , підприємець Яриновський Юрій, директор ПП "Мі-катех" Микуляк Іван, підприємець Костюкович Дмитро, пенсіонер Бенкендорф Геннадій, пенсіопровідний спеціаліст нер Мазій Олена.

Нетішинська міська рада - 5 (14.71%) - секретар Нетішинської міської ради Марчук Олександр, підприємець Погонець Володимир, лаборант Бондюк Марія, електрослюсар Токарчук Віктор, Брожик Михайло.

Славутська міська рада - 4 (11.76%) - підприємець Джуренко Лілія, пенсіонер Пуц Віктор, пенсіонер Тарасюк Світлана, механік Якимчук Сергій.

Шепетівська міська рада - 7 (20.59%) - військовослужбовець Верхогляд Михайло, головний держаний ревізор-інспектор Герасимчук Тамара, підприємець Волоткевич Ігор, пенсіонер Кушик Станіслав, голова правління кредитна спілка "Народна каса" Одуд Богдан, спеціаліст виконкому міськради Пісарцов Дмитро, керівник ПрАТ "Фірма "Бакалія" Холява Петро.

Городоцька районна рада - 3 (8.82%) - Чепко Назарій, вчитель Трапезун Сергій, Королівський Олесь.

Деражнянська районна рада - 2 (5.88%)- директор ТОВ "Тендер Трайд" Дащенко Вадим, Козак Василь.

Дунаєвецька районна рада - 2 (5.88%) - оператор Ф.Г. "Подільська Марка" Слободян Сергій, пенсіонер Ясінська Світлана.

Ізяславська районна рада - 3 (8.82%) - учасник АТО Олійник Ігор, технолог Довгалюк Микола, бухгалтер Бондарук Віра.

Кам'янець-Подільська районна рада - 3 (8.33%) - юрисконсульт Громик Іван, заст.нач.відділу управління Пенсійного фонду Кирилюк Олександр, фермер Федорченко Олег.

Красилівська районна рада - 7 (18.92%) - заступник директора ТОВ "Агропартнер-1" Білевич Сергій, гол.агроном "Агропартнер-1" Хельменко Володимир, директор СТОВ "ім.Мічуріна" Фурман Володимир, голова Печеської сільради Лісовський Микола, керуюча відділком ТОВ "Агропартнер-1" Ліщук Людмила, вчитель Романюк Людмила, нач.відділу безпеки Андрощук Сергій.

Летичівська районна рада - 4 (11.76%) - підприємець Шуляк Петро, вчитель Чорнобай Анатолій, керівник гуртків Користіна Галина, відповідальний секретар "Летичівської газети" Сербін Світлана.

Новоушицька районна рада - 3 (8.82%) - лікар Бабій Яків, лікар Холявко Олександр, лікар Дармограй Леонід.

Полонська районна рада - 5 (14.71%) - голова райради Шпег Ярослав, вихователь Вороніна Тамара, електромеханік Шпег Віталій, пенсіонер Шкабара Аркадій, завгосп Полонської ЦРЛ Герасимчук Іван.

Старосинявська районна рада - 2 (7.69%) - заст. Старосинявського селищного голови Кравчук Юрій, черговий по переїзду Укрзалізниці Полонський Анатолій.

Хмельницька районна рада - 3 (8.82%) - Панчук Анатолій, ФОП Бондар Болеслав, Литвинюк Микола.

Городоцька міська рада - 3 (11.54%) - Чепко Назарій, пенсіонер Войталюк Петро, завуч гімназії Легкий Григорій.

Деражнянська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Савіцький Сергій, медсестра Андріюк Олена.

Ізяславська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Кузьмук Сергій, підприємець Самосюк Олексій.

Красилівська міська рада - 4 (15.38%) - пенсіонер Закордонець Володимир, Глушенюк Юрій, нач.відділу ТОВ "Агропартнер-1" Кшевіцький Ігор, нач.відділу ТОВ "Агропартнер-1" Ханіязова Валентина.

Городоцька міська рада - 3 (11.54%) - Чепко Назарій, пенсіонер Войталюк Петро, завуч гімназії Легкий Григорій.

Деражнянська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Савіцький Сергій, медсестра Андріюк Олена.

Ізяславська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Кузьмук Сергій, підприємець Самосюк Олексій.

Красилівська міська рада - 4 (15.38%) - пенсіонер Закордонець Володимир, Глушенюк Юрій, нач.відділу ТОВ "Агропартнер-1" Кшевіцький Ігор, нач.відділу ТОВ "Агропартнер-1" Ханіязова Валентина.

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

Черкаська обласна рада - 7 (8.33%) - провідний юрисконсульт "Золотоніської технічної школи Укрзалізниці" Лошков Олександр, заст комвзводу батальйону патрульної служби "Січ" ГУМВСУ м. Києва Волкович Володимир, Радник голови Кам'янської РДА Воронов Сергій, Ковбоша Оксана, пенсіонер Зуєнко Володимир, лікар-патологоанатом Юрченко Олексій, Ботнар Юрій.

Перша сесія Черкаської обласної ради відбулася без "Опозиційного блоку"

Черкаська міська рада - 5 (11.90%) - Куча Андрій, лікар-інтерн Косенко Іван, підприємець Нищик Ярослав, студент Ведула Антон, студент Шило Максим.

Золотоніська міська рада - 3 (8.82%) - підприємець Слюсар Олексій, Поліщук Олександр, пенсіонерка Шинкаренко Варвара.

Канівська міська рада - 5 (14.71%) - пенсіонер Гамалій Юрій, електромонтер Тертичний Василь, пенсіонерка Волкович Алла, Засенко Сергій, заступник командира взводу батальйону патрульної служби "Січ" ГУМВСУ м. Києва Волкович Володимир.

Смілянська міська рада - 4 (11.11%) - пенсіонер Салов Володимир, провізор Дериземля Ольга, підприємець Старіков Андрій, директор ПП "ТБ КОМ" Трусов Валерій.

Уманська міська рада - 4 (11.11%) - заступник голови ГО "Координаційний центр захисників Уманщини" Яремчук Сергій, Алексєєв Сергій, підприємець Свідерський Олександр, електрослюсар Тарарук Михайло.

Жашківська районна рада - 2 (5.88%) - підприємець Шарлай Володимир, пасічник Романюк Сергій.

Кам'янська районна рада - 4 (11.76%) - пенсіонер Клименко Наталія, підприємець Скічко Богдан, пенсіонер Клименко Юрій, пенсіонер Мушта Віра.

Катеринопільська районна рада - 2 (7.69%) - вчитель Клеценко Володимир, торговий представник Голик Андрій.

Корсунь-Шевченківська районна рада - 3 (8.82%) - вчитель Степаненко Оксана, суд-медексперт Матвієнко Олександр, підприємець Новохацький Олександр.

Маньківська районна рада - 3 (8.82%) - охоронець Заремба Анатолій, пенсіонер Слободяник Володимир, вчитель Барилко Тамара.

Тальнівська районна рада - 2 (5.88%) - водій Каплюченко Микола, лікар-патологоанатом Юрченко Олексій.

Христинівська районна рада - 2 (5.88%) - Овчаренко Дмитро, зав.бібліотеки Юрченко Оксана.

Черкаська районна рада - 2 (5.56%) - електромонтер Костів Василь, студентка Костів Оксана.

Шполянська районна рада - 3 (8.82%) - заст. з виховної роботи НВК Головкін Анатолій, вчитель Дрибас Олександр, голова церковної ради Шевченко Олександр.

Жашківська міська рада - 3 (11.54%) - електрик Кукла Анатолій, пенсіонер Лисак Людмила, воїн АТО Ніколенко Ростислав.

Звенигородська міська рада - 3 (11.54%)- Крицький Кирило, Мицик Вадим, артист Ткаченко Світлана.

Кам'янська міська рада - 5 (19.23%) - підприємець Куліковський Геннадій, заст.директора Кам'янського заповідника Чупак Таміла, пенсіонер Самань Олександр, вчитель Воронова Ольга, пенсіонер Цвіркун Ольга.

Корсунь-Шевченківська міська рада - 3 (11.54%) - пенсіонер Зуєнко Володимир, інженер Безуглий Анатолій, підприємець Новохацький Олександр.

Тальнівська міська рада - 3 (11.54%) - Шуляк Віталій, Ребрина Володимир, редактор газети "Колос" Рогова Ірина.

Христинівська міська рада - 2 (7.69%) - Фіголь Євгеній, інженер – землевпорядник Дубашевський Олег.

Шполянська міська рада - 2 (7.69%) - підприємець Кишінько Вячеслав, підприємець Кепша Сергій.

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чернівецька обласна рада - 4 (6.25%) - Мельничук Віталій, перший заступник Директора Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Собко Микола, підприємець Поклітар Ростислав, директор ПП "Полюс-Буд" Крохмаль Віктор.

Чернівецька міська рада - 5 (11.90%) - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Собко Микола, підприємець Моклович Назар, студент Цуркан Юлія, студент Ілюк Андрій, підприємець Кандиба Андрій.

Вижницька районна рада - 4 (11.76%) - гол.бухгалтер Стринадко Тодор, підприємець Мендришора Василь, вчитель Ткачук Світлана, начальник відділу податкового аудиту Моржук Андрій.

Заставнівська районна рада - 3 (8.82%) - заст.голови райради Слипенюк Віталій, підприємець Мустеца Іван, підприємець Вигнан Богдан.

Кіцманська районна рада - 4 (11.11%) - Гринюк Ігор, пенсіонер Макидон Орест, гол.спеціаліст відділу Кіцманської райради Олійник Леся, лікар Погребняк Зоя.

Путильська районна рада - 3 (11.54%) нач. Управління праці та соціального захисту населення Путильської РДА Шевчук Микола, вчитель Бонкало Микола, методист відділу освіти РДА Косар Роман.

Вижницька міська рада - 5 (22.73%) - керуючий партнер ТОВ "Юридична фірма "КУРС" Бахтєєв Максим, юрисконсульт Пелипко Сергій, Матейчук Галина, викладач Марковський Олександр, продавець Колотило Анжеліка.

Вашковецька міська рада - 1 (4.55%) - підприємець Крохмаль Василь.

Заставнівська міська рада - 3 (11.54%) - Завідувач постановочною частиною театру "Дивосвіт" Тофан Микола, підприємець Сидоренко В’ячеслав, підприємець Незвиський Ярослав.

Кіцманська міська рада - 5 (19.23%) - провідний спеціаліст Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Попович Тетяна, вчитель Гордей Богдан, секретар міськради Чуприна Петро, методист будинку народної творчости Ревуцький Денис, Оршевський Олександр.

Новоселицька міська рада - 3(11.54%) - інженер-енергетик Попадюк Микола, касир-оцінювач Яворський Богдан, Ілуца Василь.

Сторожинецька міська рада - 1 (3.85%) - бухгалтер Панкратова Ірина.

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Ніжинська міська рада - 4 (11.11%) - Смаль Ігор, пенсіонер Сипливець Володимир, нач.дільниці ВКФ "Техно-Т" Сліпак Анатолій, Тищенко Валентина

Прилуцька міська рада - 4 (14.71%) - радник міського голови Тютюнник Іван, ФОП Кашпур Ігор, майстер-оптик Дубровський Ігор, директор ПВП "Електроком" Яценко Євгеній, Волошин Дмитро

Свободівця Володимира Грецького обрали головою Деснянської районної в м. Чернігові ради

Бахмацька районна рада - 2 (5.88%) - батальйон МВС "СІЧ", боєць Брюховецький Володимир, батальйон МВС "ЗОЛОТІ ВОРОТА", капелан Кривко Роман.

Ічнянська міська рада - 2 (6,7%) - вчитель Кутова Тетяна (обрана секретарем міськради), провідний спеціялист ІРЦСССДМ Реута Олеся (голова постійної комісії з питань забезпечення законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики та соціального захисту населення).

twitter.com facebook.com